Skladování a balení

Společnost Euros Moravia nabízí komplexní řešení logistického procesu a to zejména společnostem, které realizují zahraniční obchod a jejich produkty vyžadují nestandardní balení a ochranu. Zajišťujeme exportní balení od počáteční analýzy, přes zabalení výrobku až po jeho transport. Námi navržené a vyrobené balení ochrání produkt proti nepříznivým podmínkám jako jsou otřesy, nárazy, neopatrná manipulace, klimatické podmínky, vlhkost, prach apod. a to nejen během přepravy, ale i při dlouhodobějším uskladnění.

Našim klientům poskytujeme "víceuživatelské sklady", které představují záruku té nejvyšší míry efektivity. Poskytované služby se tak stávají nedílnou součástí dodavatelského řetězce pro nákup, prodej a distribuci vašeho zboží.

 Díky individuálnímu řešení skladování, balení zásilek i dalších postupů, které zohledňují příslušné procesy kompletace a přípravy zboží k odběru i strategie jeho vyskladňování (např. HIFO, LIFO, FIFO) zajišťujeme pro každého ze svých zákazníků nejvyšší možnou míru rentability. Naším prvořadým cílem je trvalá optimalizace vaší logistické bilance. Nejlepším důkazem jsou v tomto ohledu měřitelné časové i finanční úspory.

Všechno zboží skladujeme nejen v souladu se zákonnými požadavky, ale hlavně přihlížíme individuálně k požadavkům zákazníka a jeho zboží.

Skladování v rámci kontraktní logistiky společnosti Euros Moravia šetří vaše peníze. Vyhnete se tak nepotřebným zásobám a složité manipulaci. My tak, na druhé straně, maximálně efektivně využijeme své skladovací kapacity prostřednictvím konsolidace zboží od několika zákazníků ve svých multiuživatelských skladech.

 

 

Výhody na první pohled!

• Přístup k vašemu majetku 24 hodin denně / 365 dní v roce
• Skladovací prostory různých velikostí za solidní cenu
• Vnitřního i venkovního osvětlení
• Profesionální obsluha vysokozdvižným vozíkem – hned na místě, sazba dle dohody
• Vysoká bezpečnost zajišťovaná kamerovým systémem a uzavřeným areálem

 

Naše služby jsou jednoduché. Nabízíme sklady  s možností krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. Sklad si můžete pronajmout online, telefonicky, e-mailem či osobně.

Tím, že v rámci procesů dodavatelského řetězce řídíme i vaše skladování, máte možnost dosáhnout úspory času i nákladů a nacházet

+420 605 20 88 80